среда, 1 февраля 2012 г.

Посткросери Донеччини, єднайтеся!

Поштовий вісник № 45 від 02.12.2011р.
Дев’ятнадцятого листопада відбулася четверта зустріч посткросерів Донецької області.

Такі заходи проводяться ініціативною групою донецьких посткросерів на чолі з макіївчанкою Флорою Черновою починаючи з березня цього року. Як правило, ці зустрічі присвячені спецпогашенням, що проходять на Донецькому поштамті. Так, друга зустріч була приурочена до 75-річчя футбольного клубу «Шахтар», а третя – до 20-ї річниці Незалежності України.

Активну участь у заходах беруть поштовики Донецької дирекції. Так, Любов Петренко – начальник ЦПЗ №10 із м. Мар’їнки - не пропустила жодної. Відрадно було бачити й молоді обличчя. Приємно усвідомлювати, що лави посткросерів поповнюються новими членами.

Під час зустрічі учасники спілкуються, обмінюються досвідом, обговорюють проблемні питання, демонструють отримані листівки та підписують по кілька поштових карток посткросерам з інших міст та країн, які висловили бажання отримати їх на пам’ять.

І звісно ж, підписані листівки треба відправити. Тому прогулянка до поштамту й урочисте відправлення листівок є незмінною частиною програми.

До речі, завдяки програмісту з Донецька Миколі Лабінському в донецьких посткросерів є свій власний веб-портал http://www.postcrossing.dn.ua, де учасники спілкуються, домовляються про зустрічі, обмінюються новинами та навіть проводять різноманітні акції й конкурси. Наприклад, «Подаруй дитині усмішку!» або «Здрастуй, школо!» Метою цих заходів є залучення до проекту «Посткросінг» найменших учасників.

P.S. Так же доступен автоматический перевод на русский язык »

--
Юлия Скрыпник

4 комментария:

 1. Спасибо Юлии за статью и присланные материалы! Именно благодаря ей статью удалось разместить на нашем сайте.

  ОтветитьУдалить
 2. Думаю, благодаря этой статье, нас станет еще больше! Спасибо, Юля!

  ОтветитьУдалить
 3. Первый раз слышу об этой газете)))

  ОтветитьУдалить
 4. Юлия Скрыпник8 февраля 2012 г., 08:44

  Это почтовая отраслевая газета.

  ОтветитьУдалить